Лекторій pro bono: експерти для третього сектору

«Матеріальні ресурси прийдуть і підуть. А знань не так просто позбутися.»

Pro Bono Club Ukraine — платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. У перекладі, «pro bono» означає «заради спільного блага» а також відоме, як інтелектуальне волонтерство.

Pro Bono Club Ukraine долучився до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок, аби показати, що жертвувати можна не тільки кошти, але й час і професійний досвід.

П’ять фахівців з різних компаній прочитали безкоштовні лекції, щоб підтримати третій сектор і посприяти соціальним змінам в Україні. Наприклад, Інна Чут з освітньої платформи LABA розповіла про проєктний менеджмент, Юлія Василенко з Be—it Agency (на той час) допомогла розібратися у сфері комунікацій, а Катерина Сапнова із Deloitte розповіла про «Бізнес-хімію», яка допоможе організувати ефективну роботу команди.

Лекції відвідали понад 100 учасників. Усі вони — представники громадського сектору. Серед них – Центр екологічних ініціатив «Екодія», «Інтерньюз-Україна», Ukrainian Volunteer Service, Дім Рональда МакДональда, Українська Гельсінська спілка з прав людини та інші.

«Матеріальні ресурси прийдуть і підуть. А знань не так просто позбутися. Тим паче, коли вони можуть суттєво посилити позитивні соціальні зміни. Ми раді, що в Україні з’явився #ЩедрийВівторок і культура віддавати поширюється та набуває нових форм», — коментує Олександра Чучко, керівниця Pro Bono Club Ukraine.    

Що вплинуло на успіх акції?

  • зрозумілий формат (обираєш цікаву лекцію та відвідуєш її);

  • сильні спікери та різностороння програма;

  • налагоджений контакт з аудиторією (сформована база розсилки через яку інформували про подію).

Фото з події можна подивитись спільноті за цим посиланням.

Бюджет: інвестиція часу та досвіду фахівців, інвестиція подієвого майданчика ПеремогаSpace (вони надали приміщення для події pro bono) та ресурси команди (організація події: взаємодія зі спікерами, промо події, залучення фотографа, звіт з події)

Долучитись

Ще: