Глобальний щедрий рух
27 листопада 2018
#ЩедрийВівторок
До початку проекту залишилось
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Щедрий Вівторок
#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ, який вперше пройде 27 листопада 2018 року.

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

#ЩедрийВівторок вперше об'єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.


Глобальний щедрий рух
Щедрий вівторок
у світі
країн
вже долучилося до глобального
щедрого руху

Україна
долучається до глобального
щедрого руху вперше
150
Долучайся до нас
Будь-хто та будь-де може взяти участь та зробити свій благодійний
внесок так, як вважатиме за потрібне. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо того, як саме люди можуть робити добрі справи.
#ЩедрийВівторок не приймає жодних пожертв. Якщо ви збираєте кошти, всі пожертви надходять безпосередньо до обраної організації.Як підтримати рух
Ви можете вигадати і здійснити добру акцію для збору коштів під час Щедрого Вівторка, або ж просто зробити пожертву на користь фонду, якому довіряєте. Кожна гривня має значення.

Ставайте волонтером на місяць, тиждень, день або навіть годину в листопаді. Ви також можете запропонувати безоплатні послуги благодійним організаціям, які потребують ваших навичок, або долучитися компанією pro bono.

Зав'язуйте партнерські стосунки з місцевими організаціями для збору пожертв (грошей, товарів чи послуг) на користь неприбуткових організацій. Запрошуйте організації до проведення спільної кампанії.

Діліться фотографіями, створюйте відеоролики, брендуйте особисті та комерційні сторінки за допомогою зображень #ЩедрийВівторок і ставайте послом руху.
Збір коштів
Волонтерство
Співпраця
Соц мережі
Партнери
Дивись хто вже працює з нами
та долучайся !

Дуже скоро ми
розкажемо ще більше!
+380 68 335 85 85
info@givingtuesday.org.ua
Іринінська 5/24
Київ