#GivingTuesday
Красиве добро: #ЩедрийВівторк і SOVA випустили благодійну прикрасу
#GivingTuesday
Красиве добро:
#ЩедрийВівторок і
SOVA випустили
благодійну прикрасу


Ювелірний дім SOVA створив до Всеукраїнського дня добрих справ Щедрий Вівторок прикрасу під символічною назвою Be a nice human. Її можна придбати в усіх магазинах бренду або на сайті з 26 листопада150 гривень із кожної покупки буде перераховано до фонду «Таблеточки» на лікування онкохворих дітей.

«Бути добрим — це модно і корисно для здоров'я. Якщо натільний хрестик на руці ми ставимо, щоб нагадати про найважливіше, то прикраса Be a nice human — про те, що ми кожного дня маємо дотримуватися сторони світла. Допомагати — це нормально. Допомагати — це бути людиною і відчувати себе важливою частиною цього світу», — говорить Марія Артеменко, керівник проекту #ЩедрийВівторок в Україні.
Прикраса Be a nice human — це срібна шпилька із сердечком одного з кольорів #ЩедрогоВівторка. Колаборація з ювелірним домом SOVA ілюструє те, як багато можна отримати, допомагаючи іншим.

«Відкритість є однією з цінностей ювелірного дому SOVA. Нам дуже приємно бути частиною такої ініціативи, яка відкриває добрі серця. Попереду в нас багато цікавої та плідної праці, яка покаже, що "Be a nice human" — це не просто слова, а стиль життя, до якого ми прагнемо», — коментує Анна Коваль, маркетинг-директор SOVA JH.
У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. 27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об'єднає країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв.

Придбати добру прикрасу можна за посиланням: https://sovajewels.com/collections/shchedriy-vivtorok/
Стежте за нашими новинами
Стежте за нашими
новинами