Як провести Всеукраїнський день добрих справ у Києві?

Розповідаємо, як з користю провести #ЩедрийВівторок у Києві.

Розпочни день не з кави, а з лекції від Алли Клименко . Вона розповість про те, як допомагати іншим і при цьому не втратити себе.

Квиток на захід — будь-яка зручна сума для освітніх програм дітей-сиріт, якими опікується БФ Клуб Добродіїв. Робіть внесок за посиланням

Де: INVERIA flow space (вул. Володимирська, 49)
Коли: 3 грудня, 09:00 — 11:00

Потім прогуляйся Майданом, там ти зустрінеш нашу команду та волонтерів, які розповідають про #ЩедрийВівторок та надихають робити добрі справи.

Якщо захочеш відпочити та випити кави зі смаколиками, то заходь у БЕЗ ДВЕРЕЙ ЕСПРЕССО БАР за адресою, вул. Січових Стрільців, 10, замовляй десерт ШУ. Гроші від продажу ласощів підуть на допомогу діткам із ВІЛ та онкологією.

Після відпочинку приєднуйся до акції “Обід без бід” та допомагай літнім людям. Як це зробити? Заповнюй анкету суперонука та обирай один із пунктів Обід без бід. З собою мати гарний настрій і годину часу.

Зробив добру справу? Тепер можна й добрим мистецтвом насолодитись. Крокуй на CAN 4.0 #CharityArtNiche | Благодійну виставку-продаж

Де? Triptych: Global Arts Workshop/Галерея Триптих за адресою Андріївський узвіз, 34.

Тепер час поїсти. Завітай у “Василеві пироги”, за адресою вул. Січових Стрільців, 35/1. 40 грн з кожного проданого пирога будуь направлені на покупку подарунків у дитячі будинки до Нового року та Різдва. 

А на вечір є, як мінімум, дві пропозиції, обирай: 

  • Майстер-клас про прийняття рішень, складності вибору та первинну мотивацію. Заповнюй анкету та долучайся. Всі гроші від продажу квитків перераховуються  на благодійність.

  • #ЩедрийВівторок в Урбані — це благодійна вечірка “Освіта ветеранам”. Мета — збір коштів на ветеранську стипендію імені Богдана Радченка. 

Насичений план, правда ж? Не забудь після поділитися враженнями від Всеукраїнського дня добрих справ в соціальних мережах, поставити тег #ДоброНеТихе та тегнути сторінку Щедрого Вівторка.

І пам’ятай, що це лише малесенька частинка всіх тих добрих акцій. Ще більше їх на нашій Карті Добра.

Долучитись

Ще: